Semundja e zorreve jane problem i shoqerise moderne.

pic
Si ti zgjidhni
problemet me traktin tretes?

Shqiperia eshte lider ne semundjet me traktin tretes

Gatimet shqiptare jane tradicionalisht te pasura me yndyrera . Ne traktin tretes e krijojnë një mjedis të mirë për zhvillimin dhe riprodhimin e Helicobacter Pylori. Helicobacter Pylori shkakton ulçera, gastrit, kolit, ngërçe, limfoma dhe kancer. Është vërtetuar se 90% e bartësve janë baktere cilat nuk kane simptome.

picEdhe nëse nuk ndjeni ndonjë shenjë infeksioni, duhet te mbroheni nga infeksioni Helicobacter pylori dhe pasojat e rënda.

Krejt cka ju nevojitet zorreve tuaja eshte produkti bimore per preventive dhe sherim te traktit tretes.

 • I eliminon gokesimin, urthin, fryrje, dhimbje në stomak

 • E mbyt Bakterien Helicobacter Pylori dhe normalizon mikrofloren

 • Ju ndihmon qe ta eliminoni gastritin dhe ulceren e stomakut

 • Permireson funksionin e sistemit tretes

 • E parandalon zhvillimin e tumorit

pic pic pic pic pic pic Hemomax
Porositeni

9600 ALL 4800 ALL

Ju duken te njohura keto simptome?

 1. pic Urthi
 2. pic Te vjella
 3. pic Fryerje
 4. pic Fryerje
 5. pic Dhimjet e stomakut pas ngrenies
 6. pic Pesha ne lukth
 7. pic Barkqitja dhe kapslleku

Edhe nese e ndieni vetem nje nga keto simptome , eshte nje shkak i rendsishem qe te kujdeseni per shendetin tuaj.

Hemomax do te ju ndihmoj qe ti largoni shqetësimet, ta përmirësojë mikrofloren dhe tretjen.

Si funksionon Hemomax?

 • pic

  Pllokavicë, jardhe

  Ata rivendosin shtresën mukoze, heqin florën patogjene, përmirësojnë tretjen, eliminojnë inflamacionin dhe parandalojnë kancerin.

 • pic

  Rrënja e jamballit, lule bariu

  Ata heqin proceset inflamatore, normalizojnë aciditetin, stimulojnë peristaltikën, normalizon tretjen, forcon muret e stomakut dhe zorrëve.

 • pic

  Manaferre

  Normalizon mikrofloren, pengon mikroorganizmat patogjenë, duke përfshirë HP-në, parandalon riprodhimin e tyre dhe nxit rigjenerimin e mukozës.

Si ta perdorni Hemomax?

 1. 01
  pic

  Nje luge gjelle caji e futni ne 200 ml uje te vluar

 2. 02
  pic

  E mbuloni dhe e leni te rrije per 5-10 minuta.

 3. 03
  pic

  E mbuloni dhe e leni te rrije per 5-10 minuta dhe e perzieni kohe pas kohe . E kulloni dhe e pini 3-4 here ne dite.

PRODUKT UNIVERZAL PER NORMALIZIMIN E FUNKSIONIT TE SISTEMIT TRETES.

Hemomax —
është një produkt universal për parandalimin dhe trajtimin e sëmundjeve të sistemit te tretjes . Çaji është testuar klinikisht dhe ka treguar rezultate të shkëlqyera në praktikë:

 • 99% pic

  Eliminimi i dhimbjeve, urthit , belçimit, të vjellave

 • 97% pic

  Zbutja e inflamacionit dhe ulcerave

 • 96% pic

  Normalizimi i mikroflorës, heqja e mikroorganizmave patogjenë

 • 94% pic

  Përmirësimi i funksionit të sistemit tretës në përgjithësi

* Në testim morën pjesë 358 vullnetarë

Cileve ju ka ndihmuar Hemomax-i në zgjidhjen e problemeve me sistemin tretës

 • pic

  Adelina

  Prej disa vitesh vuaj nga gastriti. Është e tmerrshme - duhet të hani në orar dhe ta respektoni rreptësisht dietën, duhet të hiqni dorë nga ushqimet e yndyrshme dhe të skuqura, përndryshe ajo vijon përkeqësimi i sëmundjes. Kam marrë kaq shumë pilula gjatë gjithë këtyre viteve, ka të bëjë me numrin vetëm për të menduar tmerrësisht, dhe gjithsesi sëmundja kthehej gjithmonë brenda një muaji. Kur mësova për Hemomax, vendosa të rrezikoj dhe ndihem shumë i lumtur për këtë! Kaloi Kanë kaluar 3 muaj që kur kam mbaruar mjekimin, ndihem shumë mirë. Ndonjëherë ha dhe ushqim i shpejtë ose pulë pikante që në fakt është e ndaluar për mua. Është shumë e lezetshme kur nuk është ju duhet t'i përmbaheni një diete të rreptë!

 • pic

  Adem

  Muajt ​​e fundit kanë qenë të tmerrshëm - kam qenë vazhdimisht i përzier, urth e bënte të vështirë gjumin, ndonjëherë kisha dhimbje të mprehta në pjesën e poshtme të barkut. Një mik më sugjeroi të provoja Hemomax, butësisht, por në mënyrë efektive në mënyrë natyrale zgjidhje. Ditën e tretë u ndjeva më mirë - më në fund mund të flija pa urth, nga të cilat nuk mund të shpëtoja dot më parë.

 • pic

  Arta

  Unë kam vuajtur nga kapslleku për një kohë të gjatë, të shkoja në tualet ishte një problem i madh për mua. u përpoqa cdo gje - supozitore, kam bere klizma, shurupe, kam perdorur edhe receten e Nanes per pergatitje laksativi. Por sa herë shkoja në tualet, luftoja (lindja e fëmijëve është më e lehtë, më beso). Hemomax më ndihmoi të harroj dhimbjen dhe ndjenjën e pakëndshme të ngrënies së tepërt. Falë këtij çaji, tretja ime u përmirësua dhe gazrat u zhdukën. Patjetër do t'i nënshtrohem një trajtimi tjetër me kapsula Hemomax, siç rekomandohet nga ekspertët.

 • pic

  Halit

  Unë nuk kam pasur ndonjë problem serioz me tretjen, por jam një ngrënëse e madhe dhe porosis shpesh ushqim te shpejtë. Pas kësaj, do të kisha një ndjenjë të rëndimit në stomak dhe madje vjella disa herë. Por kush mund të refuzojë të shijojë ushqimin e shijshëm? Nuk mundem, edhe nëse më duhet sepse shëndetin. Një mik më pa duke u munduar dhe më dha Hemomax. Ishte hera e parë që ne nuk kisha dhimbje pasi hëngra pjatën time të preferuar, dhe atë pas faktit që e bëra hëngri një pjesë të dyfishtë. Tani që situata duket se po përkeqësohet, e mora menjëherë Hemomax. Dhe Hemomax nuk më ka zhgënjyer kurrë deri më tani!

Hemomax Si ta porositni?

 • Plotësoni formularin e porosisë dhe jepni informacionin tuaj të kontaktit

  Hapi i 1

 • Hapi i 2

  Prisni që operatori t'ju telefonojë për të përcaktuar detajet e porosisë.

 • Hapi i 3

  Shkarkoni paketën dhe paguani në çdo mënyrë që ju përshtatet

Funksioni perfekt i zorrëve

Një preparat bimor për parandalimin dhe trajtimin e sëmundjeve të traktit tretës.

 • Lehteson dhimbjen dhe infeksionin

 • Ndihmon mikrofloren

 • Eliminon urthen, të përzieren dhe të vjellat

pic
Porositeni

9600 ALL 4800 ALL